Novinky

Výstavy atd...

Od 26.2.2024 můžete v Poppelově výstavní síni Muzea v Duchcově navštívit výstavu obrazů, ponese název Obrázky s příběhem a kromě originálů i prodejních kopií si budou moci návštěvníci zakoupit také pohledy. Výstava potrvá do 23.4.2024

Je tu vystaveno 8 větších olejomaleb, originálů, a 19 kopií domalovaných a zarámovaných tisků na plechu. Pohlednic je 13 druhů. Je to tam menší prostor, nevešly se mi tam všechny obrazy. Poprvé a nejspíš naposled je tu k vidění originál Triptichu (trojobraz) s názvem Noc a Den. Je totiž zamluven k prodeji do Prahy, maloval jsem ho téměř celý rok.  Otevírací doba výstavy Po-Pá 13-17 hod (případně si ověřte).

Pokračuje celoroční výstava na hradě Horní hrad u Ostrova nad Ohří. Otevřeno je dle otevírací doby hradu. Zde je vystaveno, vzhledem k omezeným hradním podmínkám, asi 20 obrazů. Vše jsou to kvalitní kopie, tisky na plechu, na prodej. Kopie jsou zarámované, částečně domalovávané, číslované, autorizované. Koupit je možno na místě /přes pokladnu/ platba v hotovosti, snad i kartou, nebo mi napište : eda.barta@post.cz . Také pohlednice obrazů jsou tu ke koupi, asi 10 druhů. V místnosti si rozsviťte, vypínače u obou dveří, obvykle je tam dost šero.

V 10-12 měsíci 2024 proběhne větší výstava obrazů v Žatci, budu zde informovat.

 Děkuju E.Bárta